Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Tuketicifinansman.net | 9 Eylül 2020

Scroll to top

Top

Türkiye’de en beğendimiz 6 banka !


Beğenmediğimiz bankalardan da bir liste yapacak olursak bu yazı çok uzun olacağından sonunu getirmekte zorlanabilirsiniz. Ama bunlar arasında bizim en çok gözümüze batan bankadan bahsetmeden bu yazıyı sonlandırmak istemiyoruz. Zaten yazılarımızı takip ediyorsanız da tahmin etmekte zorlanmamışsınızdır…

Finansbank

Yayına başladığımızdan bu yana Finansbank‘ın bir çok ürün veya hizmetleriyle ilgili incelemelerimizi buradan paylaştık. Bu incelemelerin bir önemli bir kısmında bahsettiğimiz taahhüt ve bu taahhüde uyulmaması durumunda cezalar içeren kampanya kurguları kendilerine temkinli yaklaşmamıza sebep oluyor. Hayatın yoğunluğu içerisinde bir de çalıştığınız bankadan gelen tekliflere karşı temkinli olmak ekstra bir enerji istiyor.

Sahip oldukları kredi kartı portföyüne yukarıda bahsettiğimiz özelliklere sahip ürünlerin reklamını televizyonlarda yaptıktan, sonra agresif bir şekilde telefonla satmaya çalışıyorlar. Bir bankadan çok telemarketing firmasını hatırlatıyorlar ve telefonda Finansbank ismini duyduğumuz anda “acaba bu sefer ne koparmaya çalışacaklar” diye düşünmekten kendimizi alamıyoruz.

Daha söylenecek pek çok şey var ama banka tarafından bu yazının yayından kaldırılmasını talep eden bir email almamak için lafı fazla uzatmayıp, meraklı okurlarımıza Finansbank hakkındaki geçmiş yazılarımıza göz atmalarını öneriyoruz.

Facebook hesabınızla yorum yazın

Pages: 1 2 3 4