web statistics

Hakkımızda

TuketiciFinansman.net her biri finans, bankacılık ve perakende sektöründe 10 seneyi aşkın deneyime sahip profesyonel yöneticilerden oluşan bir topluluk tarafından 2007 senesinde kuruldu.

Bizler, çalıştığımız sektörlerde sahip olduğumuz deneyimin yanı sıra bilinçli tüketici olmaya dikkat ediyoruz. Bunu gerçekleştirirken ise hem profesyonel, hem kişisel deneyimlerimizi paylaşarak ortalamanın üzerinde bir fayda sağlayabildiğimizi gördüğümüzde; paylaşımlarımızı organize edip yaygınlaştırarak daha sağlıklı ve bilinçli bir tüketim ortamına bir katkı sağlayabileceğimize inandık.

Terazinin iki tarafında da yer almış insanlar olarak deneyimlerimizin ışığında özellikle finansal ürünler söz konusu olduğunda, çıkan yeni bir ürünün her zaman iyi bir ürün olması gerekmediğini biliyoruz. Pazarlama teknikleri ile gözlerinizi kamaştıran finansal bir ürün veya hizmeti aldığınızda, kendinizi mali açıdan arzu etmediğiniz noktalarda bulabilirsiniz.

Bu sebepten sitemizde oluşturmayı hedeflediğimiz hizmeti ile internete erişimi olan Türk tüketicilerinin finansman ihtiyaçlarını karşılama süreçlerinde ihtiyaç duyacakları bilgiye en kolay ve anlaşılabilir şekilde ulaşmalarını sağlamayı amaçlıyoruz.

Bilgi kapsamında piyasadaki tüketici finansmanı şirketleri ve bankalar ile bu şirketlerin sundukları ürünleri, promosyon ve kampanyaları inceleyerek artı ve eksileri bilgimiz dahilinde değerlendirip sizlere en ayrıntılı şekilde sunmaya çalışacağız.

Eğer siz de ihtiyacınıza uygun finansal ürünü ve kurumu seçmek, maliyetlerinizi nasıl azaltabileceğinizi öğrenmek, yaşabileceğiniz olası sorunlara önceden önlem almak, kısacası bilinçli bir tüketici olmak istiyorsanız yazılarımızı takip edin.