web statistics

Enpara Bank A.Ş. müşterilerini neler bekliyor?


Ayrı bir banka olarak faaliyet göstermek için BDDK’ya başvuran ve 5 Ağustos 2023’te izni onaylanan Enpara, önümüzdeki dönemde QNB Finansbank’tan ayrılacak ve yoluna bundan böyle Enpara Bank A.Ş. olarak devam edecek. Yaklaşık bir yıl sürecek bu geçiş sürecinde Enpara ürününü kullanan müşteriler artık yeni bir banka ile çalışacakları için bazı temel değişikliklere şahit olacaklar.

enpara bank

Enpara.com Ekibi tarafından bugün yayınlanan bir duyuruyla bu değişikliklere dair bir açıklama yapıldı ve sıkça sorulan bazı sorulara yanıt verildi. Bu duyuruya göre yapılacak olası önemli gelişmeler özetle şöyle sıralandı:

– En büyük hissedar olan QNB Finansbank ile ortaklık devam edecek. QNB Finansbank şubelerini ve ATM’lerini ücretsiz olarak kullanmaya devam edebileceksiniz.

– Şube izni açma yetkisi de olsa Enpara Bank yine şubesiz ve %100 dijital şekilde yola devam edecek. Enpara.com adresi de faaliyetine devam edecek.

– Hem QNB kredi kartı, hem de aidatsız Enpara Kredi Kartı kullananların limitleri ortak olduğu için ayrı banka faaliyete başladığında limitler müşterilerin tercihine göre paylaştırılacak.

Şirket merkezi, QNB Finansbank Kristal Kule’nin hemen arkasındaki Batı Kule binası olacak.

Hem aidatsız kredi kartını, hem de diğer masrafsız bankacılık ürünlerini yaklaşık on senedir memnun bir şekilde kullandığımız Enpara ve ekibine, QNB Grup’un Türkiye’deki 2. mevduat bankası olarak çıkacağı yolda başarılar dileriz.