web statistics

Bize ulaşın

Reklam olanakları

TuketiciFinansman.net her biri finans, bankacılık ve perakende sektöründe 10 seneyi aşkın deneyime sahip profesyonel yöneticilerden oluşan bir topluluk tarafından 2007 senesinde kuruldu. Bizler Türk tüketicilerinin finansman ihtiyaçlarını karşılama süreçlerinde ihtiyaç duyacakları bilgiye en kolay ve anlaşılabilir şekilde ulaşmalarını sağlamayı amaçlıyoruz.

Trafiğimizin yüzde 90’ını arama motorlarından bankacılık ürünleri ve finansal tercihler konusunda bilgilenme amaçlı olarak gelen ziyaretçiler oluşturmakta, bu da finansal kurumlar için yüzde 100 hedefli bir reklam olanağı yaratmaktadır. TuketiciFinansman.net’te yayınlanan özgün makaleler ayrıca Google Haberler’de haber kaynağı olarak yer almakta, böylece güncel yazılarımız gündelik haberleri takip eden kişilere de ulaşmaktadır.

Reklam olanaklarıyla ilgili bilgi almak için bizlere info@tuketicifinansman.net adresine email göndererek ulaşabilirsiniz.

Tüketicilerden gelen sorular

TuketiciFinansman.net herhangi bir kurumsal yapı altında veya herhangi bir bankaya bağlı olarak faaliyet göstermemektedir. Bizler bu sitedeki makalelerimizi; günlük işlerimizden arta kalan zamanlarda gündemi, yeni çıkan ürün ve kampanyaları yakından takip ederek yazmaya ve güncel tutmaya çalışıyoruz.

Bu sınırlı zaman içerisinde de sizlerden gelen soruları elimizden geldiğince cevaplamaya gayret gösteriyoruz. Ancak ziyaretçilerimizden hergün onlarca soru geliyor ve ne yazıkki bu soruların hepsini cevaplamak için yeterli süreyi bulamıyoruz.

Lütfen sorularınızı sormadan önce, sitemizi mümkün olduğunca detaylı bir şekilde inceleyerek, daha önce yayınlanan soru ve cevaplara göz atarak veya sağ alt köşede bulunan arama kutusunu kullanarak sorunuza cevap bulmaya çalışın. Herhangi bir bankayla ilişkimiz bulunmadığından kredi kartı veya kredi kartı başvurunuzun sonucu gibi sorularınıza cevap verme şansımız bulunmuyor. Başvuru sonucunuz, borç bilgileriniz ve müşterisi olduğunuz bankanın herhangi bir ürününe ait sorularınız için lütfen bir şubeye danışın veya bankanızın müşteri hizmet hattını arayın.

Bizlere ulaşmak için info@tuketicifinansman.net adresine email gönderebilirsiniz.