web statistics

TEB Hoşgeldin Faizli Borç Transfer Kredisi Kampanyası Ekim 2019


Faizlerin gerilediği şu ortamda tüketicilerin uzun zamandır arayıp da bulamadığı bir kredi kampanyası ile karşılaştık. Türk Ekonomi Bankası (TEB) borçlarını tek bankada toplamak etmek isteyen tüketiciler için %1.8’den başlayan faiz oranlarıyla 60 ay’a kadar vadelerde kredi imkanı sunuyor.

Kampanya ilk kez TEB Müşterisi olacak tüketiciler için geçerli. Bir çeşit hoşgeldin kredi faizi oranı sunuluyor. Kredi faiz oranları başvuru sahibinin Findeks notuna göre farklılık gösterebiliyor.

TEB Hoşgeldin Faizli Borç Transfer Kredisi başvurusunda istenen belgeler:
-Nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi,
– Gelir Belgesi / Maaş Bordrosu,
– Serbest meslek sahipleri ve işletme sahipleri için son 3 yıllık bilanço, Vergi Levhası ve Ticaret Sicil Gazetesi Ücretli çalışan kişiler için, maaş bordrosu antetli kağıt ile bildirildiği durumlarda firmanın imza sirküleri gerekiyor. Kefil için de aynı belgeler talep ediliyor.

Bu kampanya anahtar kelime “Findeks Notu“, yani başka bir banka veya finansal kurumda halihazırda devam eden ödeme aksaklıkları varsa banka kuvvetle muhtemel sizin başvurunuzu kabul etmeyecek veya kefil talep edecek. Küçük aksaklıklar yaşayıp ödemelere devam ediyorsanız size uygulayacakları faiz oranı Findeks kredi notunuza göre farklılık gösterebilir.

Neticede bu bir nakit kredi, teminat olarak konut veya araç olmadığı için mevcut konut kredi faiz oranlarından daha yüksek olacak. Kredi kartları ve KMH hesaplarında uygulanan azami faiz oranlarından da biraz daha pahalı ama bunun ne kadar pahalı olacağını belirleyecek olan sizin bankalar nezdindeki performansınızı gösteren Findeks notunuz.

TEB Borç Transfer kredisine başvuruyu buradan , CEPTETEB Mobil Uygulaması, CEPTETEB İnternet Şubesi, TEB Telefon Şubesi ve TEB Şubeleri’nden yapabilirsiniz.

teb odeme tablosu