web statistics

Papara Checkout nedir? Papara Checkout güvenli mi?


Elektronik para ve ön ödeme kart çözümlerinde zirvenin en büyük adaylarından biri olan Papara’yı bir çoğumuz para transferi ön ödemeli kart harcamalarında sunduğu kolaylıklar ile tanıyoruz. Papara bireysel çözümlerinin yanı sıra Binance, BTCTürk, Paribu kripto para borsalarına; Zula, Bynogame gibi oyun firmalarına ve bağış ödemelerinde TEGV’ye tahsilat ve müşterilerle aralarında para transferi çözümler de sunuyor.

Papara Checkout bir tahsilat çözümü

Papara Checkout, kurumsal firmaların müşterilerinden ödeme almalarına imkan veren bir tahsilat çözümüdür. Hali hazırda e-ticaret siteleri, oyun firmaları ve kripto para borsaları tarafından bankasız müşterilerinde sundukları alternatif bir ödeme / tahsilat çözümü olarak düşünebilirsiniz.

Neden Papara Checkout?

Ticari işletmeler Papara Checkout ile yapacakları entegrasyon sayesinde Papara’nın 5 milyonu aşkın üyesinden hızlı ve kolay bir şekilde tahsilat yapma becerisine kavuşurlar.

Papara kullanıcıları geleneksel banka müşterilerinden farklı olarak Papara kullanıcılarından ödeme yapmak için bir kart bilgisine ihtiyaç duymazlar. Diğer bir deyişle Paparalılar banka veya kredi kartı olmadan da kendi Papara hesapları ile kolayca ödeme yapabilirler.

Papara hesaplarında tanımlı olan diğer banka hesapları ile de pratik bir şekilde ödeme yapabiliyorlar. İşletme sahipleri ödeme yöntemi olarak Papara ödeme seçeneğini alternatif olarak sunarak bankacılık eko sistemi dışında ödemelerini 5.000.000 dan fazla Papara kullanıcısına da cirolarını arttırabilirler.

Papara Checkout başvurusu

İşletmenizde müşterilerinize papara ile ödeme alternatifi sunarak cironuzu desteklemek için buradan başvurabilirsiniz.

Papara ayrıca kurumsal ödeme çözümleri kapsamında işletmelere Papara Masspayment (Toplu Ödeme) ve Papara Corporate Card (Şirket kartı) çözümleri de sunuyor.