web statistics

2020 Haziran Kredi Kartı Market Kampanyaları


Tüm yurtta “yeni normale dönüş” adımlarının atılmaya başladığı Haziran 2020 ayında da market harcamalarınızın kredi kartı hesap özetlerinde en büyük paya sahip olacağını söylersek yanlış olmayacaktır. Haziran ayı market harcamaları için aile bütçesine katkısı olduğunu düşündüğümüz kredi kartı market kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz.

Garanti BBVA Market Harcamalarına 50TL Bonus Kampanyası

Garanti BBVA, kredi kartı müşterileri Bonus üye işyerlerinde market sektöründe tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 25TL, toplam 50TL bonus veriyor.

Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Bonus Flexi, Money Bonus, Flexi, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahil. Garanti BBVA Bonus sahipleri kampanyaya katılmak için ilk harcama öncesi BonusFlaş uygulaması üzerinden HEMEN KATIL butonuna tıklamak veya bankaya kayıtlı cep telefonundan 3340’a ‘KAYIT’ yazıp sms göndermek zorunda.

kredi-karti-market-kampanya

Sosyal izolasyonun haziran başına kadar devam edeceği önümüzdeki günlerde kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahil edilmiş. Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil ediliyor. Kampanya müşteri bazında, ve ek kartlar dahil. Kullanılmayan bonusların geri alınma tarihi 29 Temmuz. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 4,99TL.

Kampanya daha kısa bir sürede daha az ama ulaşılabilir bir üst limit sunması açısından cazip geliyor. Üst limit olan 50TL bonus kazanabilmek için kampanya tarihleri olan 5 – 22 Haziran tarihleri arasında farklı günlerde her biri en az 125TL olan toplam 4 adet market alışverişi yapmak gerekiyor.

Yapı Kredi Worldcard 60TL Puan Kampanyası

Yeni normalin başladığı Haziran ayında Yapı Kredi kampanya dönemi olan 3-30 Haziran tarihleri arasında gıda marketi sektöründeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nden tek seferde yapılan ilk 125 TL ve üzeri alışveriş sonrası her 125 TL ve üzeri alışverişde 10 TL, toplamda 60 TL Worldpuan veriyor.

Kampanyaya katılım için ilk harcama öncesi World Mobil üzerinden ilgili kampanyaya katılmak için KATIL butonuna tıklamakla veya Yapı kredi de kayıtlı cep telefonunuz üzerinden GIDA yazın boşluk bırakarak müşteri numaranızı 4454’e göndermeniz gerekiyor. Yapı Kredi Müşteri numarası Yapı Kredi Worldcardlar üzerinde İsminizin hemen altında yer alıyor. 7 Temmuz 2020 tarihine kadar yüklenecek olup, son kullanma tarihi 22 Temmuz 2020.

Yapı Kredi 60TL World Puan kampanyasının internet işlemlerinde geçerli olduğu üye işyerleri:
A-101, BİZİM TOPTAN, CARREFOURSA, CEPTEŞOK, EHAMAL.COM, GETİR, HEPSIEXPRESS, İSTEGELSİN, KIPA, MACROCENTER, MİGROS, ÖZDİLEK SÜPERMARKETLERİ, RAFINERA,ŞOK

İş Bankası Maximum Kart Haziran Ayı Market 75 TL Puan Kampanyası

İş Bankası kredi kartı sahipleri, kampanya dönemi olan 27 Mayıs – 30 Haziran 2020 tarihleri arasında Maximum Kartlarıyla Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri 3. peşin alışverişinizde 30 TL, sonraki her peşin 150 TL ve üzeri alışverişinizde 15 TL, toplamda 75 TL MaxiPuan kazanma şansına sahip olacaklar. Kampanyaya İş Bankası Maximum özellikli tüm kredi kartları dahil.

Kampanyaya katılmak için; Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamak gerekiyor. Katılım kampanya dönemi içinde istenilen zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilabiliyor. Maximum kart market kampanyası için uzun bir katılımcı üye işyeri listesi var.

Maximiles kartlara yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemiyor ve/veya Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamıyor. Kazanılan maxipuanlar 7 Temmuz 2020 tarihinde en son kullanılan karta yüklenecek; Puan’ların son kullanma tarihi 15 Ağustos 2020.

Halkbank Paraf Card Haziran Ayı 50TL Puan Kampanyası

Puan kazanım açısından en rekabetçi banka olarak dikkat çeken Halkbank ParafCard kullanıcılarına diğer kredi kartı programlarından farklı bir kurgu ile kampanya sunuyor. ParafCard sahipleri kampanya süresi olan 29 Mayıs – 26 Haziran 2020 tarihleri arasında yurt içinde market sektöründe toplamda yapılacak beşinci 125 TL ve üzeri harcamaya 50 TL değerinde ParafPara kazanıyor.

Kampanyaya katılmak için kart sahiplerinin harcama yapmadan önce Paraf Mobil uygulamasından Hemen Katıl butonuna tıklanmaları gerekiyor.

Kampanyaya fiziki ve sanal POS’lardan yapılan harcamalar dahil ediliyor.

Kazanılan ParafPara’lar, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yükleniyor. Paraf, Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar kampanyaya dahilken; business kartlar, ticari kartlar ve Halkcardlar, ParafPara kullanarak yapılan işlemler, iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değil. Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar geri alınmıyor.

Akbank Axess ile 750TL ve üzeri market alışverişine 40 TL chip-para!

Axess özellikli Akbank kredi kartı sahipleri market ve gıda sektörlerinde yapacakları toplam 750 TL ve üzeri alışverişe 75 TL chip-para kazanabiliyorlar. Kampanya süresi 29 Mayıs -12 Haziran 2020 tarihleri arasında, diğer banka kredi kartı kampanyaları ile kıyaslandığında daha erken sonlanıyor. Kampanyaya katılmak için Axess Mobil‘den “Hemen Katıl”a tıklamak gerekiyor.

İşlemlerin kampanya kapsamında sayılması için tek seferde harcama tutarı 50 TL ve üzeri olması gerekiyor. Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yükleniyor. Bireysel Axess kredi kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahil olup, Kampanyaya internet üzerinden yapılan alışverişler de dahil. Aynı gün aynı iş yerinden yapılan tüm işlemler kampanyaya dahil. Kampanya dışında kalan kartlar Wings, Ticari kartlar, Free, Neo ve Bank’O Card Axess olarak belirtilmiş.

Bunun yanısıra Carrefoursa.com ve CarrefourSA’larda 27 Mayıs – 28 Haziran tarihleri arasında farklı günlerde yapılacak 3 defa 200 TL ve üzeri alışverişe 50 TL chip-para veriyorlar. Kazanılan puanlar 4 Temmuz 2020 tarihine kadar CarrefourSA’lar daha ileriki tarihlerde tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilecek.