Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Tuketicifinansman.net | 3 Aralık 2020

Scroll to top

Top

Vakıfbank etiketindeki yazılar

Gezi’ci ‘Kırmızılı Kadın’a Vakıfbank’tan sponsorluk yok

24 Mart 2014 |

Türkiye Foto Muhabirleri Derneği’nin (TFMD) resmi twitter hesabından yapılan açıklamada, bu yıl 29.’su düzenlenen Yılın Basın Fotoğrafları Yarışması’nda anasponsor olan Vakıfbank‘ın, sponsorluk sözleşmesini gerekçe göstermeden tek taraflı olarak fesh ettiği belirtildi. Read More

Vakıfbank’tan 2012 Ramazan’a özel kredi kampanyası

10 Ağustos 2012 |

Vakıfbank her sene duyurduğu Geleneksel Bayram Kredisi kampanyasına bu sene de devam ediyor. Vakıfbank’ın kampanyasında 0.49’dan başlayan faiz oranlarıyla, 60 aya varan vadelerle, 40.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor.

Kampanyada başvurular için kefil ön şartı aranmamakla birlikte şubeler, gerekli durumlarda kefil … Read More

Vakıfbank’tan Görme Engelliler İçin ATM Hizmeti

17 Mayıs 2012 |

VakıfBank, hizmete sunduğu “Engelsiz Yaşam ATM’leri” ile tüm görme engelli ve görme güçlüğü çeken müşterilerini yalnız bırakmıyor. İlk etapta 60 farklı şehirde kurulacak olan “Engelsiz Yaşam ATM’leri”, sesli işlem yapma özelliği ile engelli vatandaşlarımıza, yapacakları bankacılık işlemlerinde büyük kolaylık sağlıyor.

Read More

2012 Yılbaşı – Vakıfbank Yeni Yıl Kredisi

20 Aralık 2011 |

Çakma sarışınlı “Vakıfbank Worldcard Nakite Taksit” kampanyasından sonra Vakıfbank, Yeni Yıl Kredisi kampanyasında tüketicilere 5.000 ila 30.000 TL tutarlı, 12 ila 60 ay vade aralığında ihtiyaç kredisi seçenekleri sunuyor.

Faiz oranları, kredide tercih edilecek ücret alternatiflerine paralel olarak %0.75 ila %1.65Read More

Vakıfbank Worldcard Nakite Taksit Kampanyasına Başvurmadan Önce…

5 Aralık 2011 |

Vakıfbank, reklamlarında son günlerin popüler isimlerinden Burcu Esmersoy’un oynadığı Nakite Taksit isimli yeni bir kampanyaya başladı. Biz de bunun üzerine güzel sunucuyu görüp kredi kartıyla nakit çekmeye koşacak tüketicilere bazı uyarılarda bulunmak istedik.

Kampanya detaylarına geçmeden önce hemen ilk uyarımızı … Read More

2011 Kurban Bayramı – Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi

21 Ekim 2011 |

Kurban bayramı yaklaşırken bankalar da ihtiyaç kredisi kampanyalarını duyurmaya devam ediyorlar. İş Bankası ve Halkbank’tan sonra Vakıfbank da 2011 Kurban Bayramı için hazırlamış olduğu bayram kredisi kampanyasını müşterine sundu.

VakıfBank, Geleneksel Bayram Kredisi kampanyası kapsamında isteyene %0,65′ten başlayan faiz oranları … Read More

Rekabet Kurumu’nun Soruşturmasında 8 Banka Kendini Savunacak

20 Ocak 2011 |

Rekabet Kurulu tarafından bankacılık sektöründe 8 banka hakkında sürdürülen soruşturmanın sözlü savunması 1 Mart’ta yapılacak.

Kurumun internet sitesinde yayımlanan duyuruya göre, Rekabet Kurulu’nun 19 Ağustos 2009 tarihli kararı uyarınca, “Akbank T.A.Ş., Denizbank A.Ş., Finans Bank A.Ş., Türkiye Garanti Bankası A.Ş., Türkiye … Read More

Vakıfbank’tan Aylık Yüzde 0,56 Faizle Kuruluş Yıldönümü Kredisi

6 Nisan 2010 |

VakıfBank, kuruluşunun 56. yıldönümüne Özel Taksitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası başlattı. Bu kampanya dahilinde müşteriler, 50.000 TL’ye kadar, aylık yüzde 0,56’dan başlayan faiz oranları ve 60 aya varan vade seçenekleriyle kredi kullanabilecek.

Vakıfbank’ın kampanya ile ilgili hazırlamış olduğu sayfada kampanyanın süresiyle … Read More

Vakıfbank TaksiPOS’larla Taksi Ücreti Kart ile Ödenebilecek

13 Ağustos 2009 |

Biraz geç de olsa VakıfBank‘ın geçtiğimiz ay İstanbul’da başlattığı TaksiPOS uygulamasından bahsetmek istedik. Dünyada farklı alanlarda kullanılan Multimedya POS terminalleri, Türkiye’de taksilerde Vakıfbank tarafından verilen TaksiPOS’larla kullanılmaya başlandı.

TaksiPOS uygulamasıyla müşteriler taksi ücretini temassız kartlar, kredi kartları veya banka kartı … Read More

Vakıfbank IstanbulKart, Akbil’e Rakip Olacak

8 Eylül 2008 |

Son günlerde gündemde oldukça sık karşılaşmaya başladığımız temassız kredi kartı haberlerine bir yenisi eklendi. Sabah gazetesinin haberine göre Vakıfbank “göster geç” kart ile temassız kredi kartı pazarında rekabete dahil oldu.

İstanbul Belediyesi tarafından projelendirilen ancak son iki yıldır bir türlü … Read More

Vakıfbank Worldcard Başvurusu Yapmadan Önce…

6 Ağustos 2008 |

Birkaç hafta öncesinde Vakıfbank’ın kendini yenilediğine dair reklamları dönen reklamları televizyonda izlemişsinizdir. Türkiyenin en büyük devlet bankalarından biri olan Vakıfbank büyük bir yatırım yaparak şubelerinin tasarımından tutun banka logosuna kadar birçok yenilik yaptı. Bu yenilik beraberinde Vakıfbank ve Yapı Kredi … Read More