web statistics

Enpara.com ile hangi banka ATM’lerinden ücretsiz para çekebilirim?


Masrafsız bankacılık işlemleri sizin de kırmızı çizginiz ise Enpara.com ile çoktan tanışmış olmanız gerekir. Eğer tanışmadıysanız Enpara.com hakkında daha fazla bilgi almak için buraya bir göz atabilirsiniz.

Enpara.com QNB Finansbank tarafından geliştirilmiş ama daha basit ama çok daha güzel bir bankacılık platformu. Mükemmel değil ama neticede kar amacıyla kurulmuş bir platform olduğu için sunduğu imkanlar kabul edilebilir. Özellikle mevduat tarafında sunduğu faiz oranları; yatırım araçları çeşitliliği açısından bir tık geride kalmış olsa ve zaman zaman döviz alım satım işlemlerinde beklenmedik makaslar çıkarsa bile ana akım bankacılık hizmetlerine kıyasla hala avantajlar sunuyor.

Direkt bankacılık her ne kadar nakitsiz bir dünya hedefliyor olsa da nakit hayatın gerçeği ve bankadaki paranızı pandemi ortamında en kolay ATM’ler üzerinden nakite çevirebiliyorsunuz. Türkiye’deki tüm ATM’ler birleşti ama her önünüze gelen başka banka ATM’sinden para çekmeye kalktığınızda karşınıza çıkan masraflar sizi mutsuz edebilir.

Özellikle QNB Finansbank’ın ATM yatırım stratejisini de göz önünde bulundurduğunuzda Enpara.com gibi fiziksel varlıkları (şube, ATM, vb) bulunmayan bir banka ile çalıştığınızda nakit ihtiyacınızı karşılamak bir sorun olabiliyor. İşte bu durumda hangi banka ATM’lerinden kaç adet ücretsiz para çekebileceğinizi ve nasıl çekebileceğinizi bilmek çok işe yarıyor.

Enpara.com müşterileri Finansbank ATM’leri dışında DenizBank ve TEB ATM’lerinden her ay 3 adet para çekme / yatırma işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyorlar.

enpara denizbank teb atm

Enpara.com’da tanımlı işlem limitleriniz dahilinde herhangi bir tutar sınırı olmadan toplam 3 defa para çekebilme ve para yatırabilmenin yanı sıra, hesap bakiyelerinizi herhangi bir adet sınırı olmadan sorgulamak mümkün. 4. ve sonrasındaki para çekme ve para yatırma işlemlerin için 1,04 TL + çekilen tutarın %1,15’i (BSMV hariç, işlem başına) bir ücret yansıtılıyor.

Para çekme işlemini temassız yapmak istiyorsanız Enpara.com uygulaması üzerinden para çekme => başka banka ATM para çekme menüsünü kullanıp kartınızı kullanmadan kolayca para çekebilirsiniz.

Size en yakın Denizbank ATMlerini bulabilmek için buraya, TEB ATM listesine ulaşmak için ise buraya tıklayın.