web statistics

Taahhüt süresi bitmeden 2022 Banka Emekli Maaşı Promosyonu’ndan nasıl faydalanılır?


Emekli maaşlarına yapılan zamlardan sonra bazı bankalar emekli maaşları için yaptıkları promosyonları güncellemeye gittiler. Son yapılan güncellemeden sonra bazı bankalar 3 yıllık taahhüt için 5.000 TL’nin üzerinde bir promosyon teklif ediyorlar.

Hangi bankanın ne kadar emekli maaşı promosyonu teklif ettiğini paylaşmadan önce bir çok emeklinin merak ettiği bir konuya değinmek isteriz. Halihazırda devam eden, yani üç yılı dolmamış emekliler bu yeni promosyondan nasıl faydalanabiliyor?

Aslında çok basit öncesinde sizin için en cazip promosyonu sunan bankayı bulmanız gerekiyor. Daha sonra mevcut banka şubenize gidip maaş sözleşmenizi iptal etmek istediğinizi iletmeniz gerekiyor. Bankadan maaş aldığınız süreye bağlı olarak size ödemeniz gereken bir tutar çıkacaktır. Bu tutarı maaşınız aldığınız bankaya ödemeniz gerekecektir. Bu tutar daha önce aldığınız ait promosyon tutarı düşündüğünüzde her halikarda yenileme ile alacağınız tutarın altında olacağından (3000 ila 5000 TL’ye kadar) bütçenize ek bir katkı gelecektir.

Ancak bunu yapmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı konular var.

  • Maaş aldığınız bankanızı tamamen değiştirebilir veya mevcut bankanızla yaptığınız sözleşmeyi fes edip yeni sözleşme yapabilirsiniz.

  • Eğer yeni bir banka ile sözleşme yapacaksanız banka kartınızın elinize ulaşması biraz vakit alabileceğini unutmamakta fayda var. Eğer internet bankacılığı kullanmıyorsanız bu işlemi maaşınızı yattıktan sonra yapmanızda fayda olacaktır. Bir sonraki maaşa kadar yeni kartınız size ulaşacaktır.

  • Internet bankacılığı kullanıyorsanız o zaman bir sonraki maaş ödemenizi beklemenize gerek yok paranızı mobil bankacılık kullanarak banka kartınızın olduğu hesaba gönderip oradan veya atm üzerinden karekod kullanarak çekebilirsiniz.

  • Emekli maaşı promosyonu maaş başına verilmesi gereken bir promosyondur. Ama bazı bankalar bunu kişi başına maksimum tutar ile sınırlamak isteyebiliyorlar. Bu nedenle eş durumundan vb sebeplerle birden fazla emekli  maaşı alanlar için iki farklı banka ile çalışmayı tercih etmeleri daha anlamlı olacaktır.

Yapı Kredi 5.250 TL’ye Varan Emekli Maaşı  Nakit Promosyon Kampanyası

8 Temmuz 2022 – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında SGK emekli aylığı üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren müşteriler 4.000 TL’ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabilecekler

Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1.499 TL’ye kadarsa 3.500 TL; 1.500 TL-2.499 TL arasındaysa 4.250 TL; 2.500 TL’nin üzerindeyse 5.000 TL nakit promosyon ödenecek.

Ek Ödül Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız 100 TL ek nakit ödül kazanılıyor.

8 Temmuz 2022 – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında ilk kez kredi kartı alan veya promosyon başvuru tarihinden önceki 3 ay içerisinde mevcut kart/kartları ile hiç harcama yapmamış olan müşteriler; kampanya başlangıç tarihinden 31.07.2022’ye kadar yapacakları toplam 500 TL harcama sonrasında ek 150 TL nakit promosyon almaya hak kazanacaklar.

Maaşınızı taşıdığınızda ek avantajlar kazanmak isterseniz  kullanabileceğiniz Yapı Kredi Emekli maaşı referans kodu: 15159037

İş Bankası 2022 Yılı 5000 TL’ ye varan Emekli Maaşı Nakit Promosyonu

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma ile mevcut maaşını İş Bankası’ndan almakta olan, ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası’nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını 27 Haziran – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerli kampanya çerçevesinde İş Bankası’na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 5.000 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor.Emekli maaşını iş Bankası’na taşıyarak 5.000 TL ye varan nakit promosyondan  ve çeşitli avantajlardan faydalanmak için kullanabilecekleri referans kodu : 19BETB7

İş bankası en yaygın ATM ağına sahip bankalardan birisi. Kredi kartı kullananlar için düzenli olarak market, akaryakıt ve MTV gibi ödemelerde puan ve ek taksit imkanı sunuyor.

Ayrıca maaşınızı taşıdıktan sonra  27 Haziran -30 Eylül 2022 tarihleri arasında Emekli Tanıdıklarına ve Yakınlarına referans olup onlarında maaşını taşımasına yardımcı olursanız.  500 TL’ye Varan Pazarama MaxiPuan da kazanabilirsiniz.

emekli maasi promosyonu

Garanti BBVA 2022 yılı emekli maaşı taşıyanlara 5.250 TL’ye varan nakit promosyon

Garanti  BBVA 5300’ün üzerinde ATM sayısı Bonus Kredi kartları ile emekliler için bütçe dostu bir banka tercihi olabilir.

Garanti BBVA Emekli maaşı müşterilerinden  mobil ve İnternet’ten, maaş aldığı Vadesiz TL hesabından yapacağı havale ve hafta içi saat 16:00 ya kadar yaptıkları EFT işlemlerinden ücret almıyor.

Garanti Bankasına Emekli maaşını taşıyıp 5.250 TL’nin üzerinde nakit promosyonu ve ek avantajlar için kullanbileceğiniz referans kodu: 822066

Bunun yanı sıra emekli yakınlarınızı  davet edip maaşını taşıyan her bir yakınınız için 250TL nakit ödü de kazanabilirsiniz.

TEB 2022 Emekli Maaşı Nakit Promosyon kampanyası 5.500 TL

TEB Maaşını taşıyan Emeklilere  5.500 TL’ye varan nakit promosyon imkanı sunuyor.

Emekli maaşını TEB’e taşıyarak 36 ay boyunca taahhüt eden ve n az 2 adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı bulunduran emekli maaş müşterileri 5.500 TL’ye varan promosyon kazanıyor.

TEB Fransız BNP Pariba ortaklığı bankamız olup 2000 e yakın gelişmiş ATM ağına sahip. TEB müşterileri bunun yanı sıra DenizBank ve Finansbank ATM’lerini de ayda üç işleme kadar ücretsiz kullanabiliyor.  Kredi kartı Bonus ödeme sistemlerinin bir parçası Garanti BBVA kadar olmasa da aktif kampanyaları oluyor. Ama 5500 alabilmeniz için 2 adet otomatik fatura ödeme şartı arandığını unutmayın. Fatura bağlamazsanız 750 TL nakit promosyonda takılabilirsiniz.

Emekli tanıdıklarını TEB’e davet eden müşterilerine de emekli maaşını TEB’e taşıyan her yakını için 250 TL, toplamda 500 TL’ye varan nakit ödül de veriyor.

Akbank 2022 Emekli Maaş Promosyon Kampanyası 3.500 TL

SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı emekli maaşınınızı 1 Temmuz 2022 – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında Akbank’a taşıyarak ve 3 yıl boyunca maaşınızı Bankamızdan almayı taahhüt ederek 3.500 TL’ye varan promosyon fırsatından yararlanabilirsiniz.

Üstelik, Şubeye gitmeye gerek kalmadan Akbank Mobil ve İnternet veya Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla maaşlarınızı kolayca Akbank’a taşıyabilir ve promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz.