web statistics

İstanbulKart’la Migros’ta alışveriş, indirim ve kart doldurma imkanı


İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki Belbim AŞ ve Migros Tic. AŞ arasında imzalanan protokol kapsamında İstanbulKart market alışverişlerinde geçerli olacak.

Anlaşma ile İstanbulKart sahiplerine İstanbul’daki tüm Migros, Migros Jet, 5M ve Macrocenter mağazalarından banka hesap kartı, kredi kartı veya nakit ile herhangi bir ek bedel ödemeksizin İstanbulKart satın alma ve TL yükleme işlemleri yapabilme imkanı sunuyor.

Bunun yanı sıra; Migros mağazalarında 300 liraya kadar olan alışverişler İstanbulKart ile ödenebilirken, mağazalarda kaydettirilen İstanbulKartlar’la yapılan alışverişlerden Money puan da kazanılabilecek. Kazanılan puanlar kartın geçtiği tüm İstanbulKart harcama noktalarında (toplu ulaşım, İBB Sosyal Tesisleri, Beltur kafeleri, yiyecek içecek otomatları, İspark otoparkları, bisiklet kiralama, iTaksi vb.) kullanılabilecek.

Mevcut Money Club üyeliği bulunan İstanbullu’lar, Money Club üyeliklerini İstanbulKartları ile eşleştirmeleri durumunda, Money kart yerine İstanbulKart kullanabilecek.

Bu işbirliği ile daha önce bahsettiğimiz TROY ödeme sistemi entegrasyonu tamamlanmadan İstanbulKart sahiplerine istanbul’da en yaygın market zincirlerinden birinde alışveriş imkanı sağlanmış oldu.