web statistics

Denizbank, QNB Finansbank ve TEB ATM’lerinde Ayda 3 Ücretsiz İşlem İmkanı


İçinde bulunduğumuz ekonomik ortamda, bankaların şube sayılarını düşürmeye gittiği bir dönemdeyiz. Aynı sayıda müşteriye Ortak ATM altyapısına maliyetsiz bir alternatif sunmak amacıyla Denizbank, QNB Finansbank ve TEB ATM kullanım anlaşması gerçekleştirdi.

Buna göre; DenizBank, QNB Finansbank ve TEB müşterileri her ay toplamda 3 defa, bu üç banka ATM’lerinden ücretsiz olarak para yatırıp çekebilecek. Bunun dışında kredi kartı borçlarını ATM’ler üzerinden ücretsiz ödeyebilecekler. İşbirliğinin ATM’den yapılan doviz cinsinden işlemleri kapsayıp kapsamadığına dair bir bilgi paylaşılmamış.

ATM işbirliği ayrıca bu üç bankanın müşterilerinin banka hesap bakiyelerini, kredi kartı bilgilerini (borç miktarı, limitini bilgisi, hesap özeti) herhangi bir adet sınırı olmadan sorgulamasına imkan veriyor.

DenizBank, QNB Finansbank ve TEB dijital bankacılık platformlarından hizmet verdikleri müşterileri için başka banka ATM’lerinin ücretsiz kullanmalarına imkan veren kampanyalar sunuyordu. Bu işbirliği ile kampanya artık işlem şartlarına bağlanmadan daha geniş kitlelere ulaşmış oluyor.

Her üç banka da emekli maaşı müşterilerini aktif promosyon kampanyaları ile bir süredir arttırıyordu. ATM işbirliği emekli maaşlarını DenizBank, QNB Finansbank ve TEB’den çeken müşterileri için ayrı bir avantaj olarak dikkat çekiyor.