web statistics

Opet WorldCard 25 TL’lik Akaryakıt İndirimi


Geçtiğimiz ay Opet Worldcard sahipleri için yapılan, farklı günlerde 4 x 80 TL’lik akaryakıt alışverişine 50 TL yakıt puan kazandıran kampanya 25 Kasım’da sona eriyor. Ama bu kampanyaların devam etmeyeceği anlamına gelmiyor…

Yapı Kredi ve Opet Worldcard bu sefer de 25 TL’lik bir ekstre indirimiyle benzer bir kurguda kampanya ile karşımıza çıkıyor. Bir önceki kampanyada asgari alışveriş tutarı 80 TL iken, bu kampanyada 100 TL’ye çıkartılmış. Kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar sürecek.

Kampanya için öncesinde SMS ile katılım şartı aranıyor. Opet World Card sahiplerinin bankalarında kayıtlı cep telefonları ile 4454’e SMS ile AKARYAKIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kredi kartı üzerinde yazan müşteri numarasını yazıp göndermeleri gerekiyor.

Albaraka world kart, Vakıfbank, eğer hala kaldıysa TEB Worldcard, sahiplerinin bu kampanya’dan faydalanma imkanı var.

Opetworld 25 tl indirim

Albaraka Worldcard sahiplerinin, kampanya katılımı için AKARYAKIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, “AL” yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekiyor.

Vakıfbank Worldcard sahipleri; kampanya katılımı için AKARYAKIT yazıp bir boşluk bırakıp, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e göndermek zorunda.

Son kullanım tarihi hala geçerli birkaç TEB Worldcard sahibi kaldıysa eğer; TEB kredi kartları sistemi için Bonus ile anlaştı. Kampanya katılımı için AKARYAKIT yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, T yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerek.

Worldpuan ve World Business Kart ve Anadolubank Worldcard’lar ile yapılan alışverişler kampanya kapsamına dahil değil.

Alışverişin iadesi durumunda kampanya katılımı geçersiz oluyor.

Unutmayın, yaptığınız alışverişin kampanya kapsamında değerlendirilebilmesi için kartların World Üye İşyeri olan OPET ve SUNPET akaryakıt istasyonlarından 31 Aralık 2015’e kadar farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinde kullanılması gerekiyor. Yani özellikle Yapı Kredi Opet Worldcard sahipleri dışında kullanıcıların istasyon görevlisine kartı Yapı Kredi pos cihazından geçirmesini hatırlatması gerekebilir.

Kampanyayı çok şarta bağlamışlar gibi gelebilir size ama benim gibi akaryakıtınızı düzenli olarak Opet’den alıyorsanız, 25 TL’lik indirim size de gayet güzel gelecektir 😉