web statistics

2017 TEMMUZ MTV ödemesine hangi kredi kartı kaç taksit yapıyor?


(2023 EK Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) KASIM TAKSİDİ Kampanyaları için buraya tıklayın.)

2017’nın ikinci yarısına ait motorlu taşıtlar vergisinin (MTV) ödemeleri başladı. MTV her yıl Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere iki eşit taksitte ödeniyor. Bankalar da MTV’yi internet üzerinden ödemek isteyenlere kredi kartına taksit fırsatı sunuyorlar. Yani devletin yapmış olduğu iki taksite, bankalar da ek taksit tanımlamış oluyorlar. İşte TEMMUZ 2017 motorlu taşıtlar vergisinde kredi kartına taksitle ödeme imkanı sunan banka kampanyaları:

İş Bankası Maximum Kart’la MTV 3 taksit

Maximum Kart’ınızla gib.gov.tr üzerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 2 taksit , İş Cep uygulaması ve İnternet Şubesi üzerinden yapılacak 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde ise 3 taksit fırsatı ! Üstelik anlaşmalı Bosch Car Service’lerde %30 periyodik bakımda indirim ve ücretsiz check-up avantajı!

Kampanyaya dâhil olan kartlar : İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles), İş Bankası Bankamatik Kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler : Aidatsız kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Worldcard’a MTV 3 taksit

Verginizi Worldcard’ınızla www.worldcard.com.tr’den, Yapı Kredi İnternet Şubesi veya Mobil Şube’den ve www.gib.gov.tr’den 3 taksitle ödeyebilirsiniz.

Üstelik MTV ödemesini Yapı Kredi kredi kartı ile ödeyen veya şubelerimizdeki hesapları ile veya ATM’ den ödeme yapanlara;

– Sonax’ta Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma paketi 570 TL yerine 285 TL.
– Sonax Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon paketi 60 TL
– Otopratik’te periyodik bakım işçilik hizmetinde %50 indirim ve ücretsiz check up!

MTV ödemesine taksit yapmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan taleplerini ilettikleri takdirde 3 taksit uygulanmayacaktır.

Bonus’a MTV 3 taksit

1–31 Temmuz 2017 tarihleri arasında Motorlu Taşıt Vergisi ödemesini Garanti İnternet, Garanti Cep, garanti.com.tr, 444 0 333 Alo Garanti, Şubelerde bulunan online bankacılık kioskları, Garanti Paramatik’ leri, BonusFlaş veya gib.gov.tr’ den gerçekleştiren müşterilerimiz vestel.com.tr’de tüm Vestel TV’lerde %10 ve seçili klima alışverişlerinde %20 indirim fırsatı kazanıyor! Üstelik 3 taksit fırsatıyla kolayca ödeyebiliyorlar!

Akbank kartlarına MTV’de 3 taksit fırsatı

1 – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Axess ile ödeyenler, alt limit olmaksızın 3 taksit fırsatından yararlanıyor. MTV’nizi şimdi ödeyin, 3 taksit fırsatını kaçırmayın.

Kampanya detayları:

01 Temmuz – 31 Temmuz 2017 tarihleri gib.com.tr veya Akbank kanalları üzerinden yapılacak olan Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri ücretsiz olarak 3 taksite bölünecektir.

Kampanyaya katılım için SMS gönderimine gerek yoktur, işlem otomatik olarak taksitlendirilecektir.

Kampanyadan Axess, Wings, Free, Bank’O Card Axess, Axess Business, Axess KOBİ ve Wings Business sahipleri faydalanabilir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Cardfinans’a MTV’de 2 taksit fırsatı

Temmuz ayı boyunca CardFinans kredi kartınız ile www.vergikolay.com.tr, www.gib.gov.tr, İnternet/Cep Şubemizden veya şubelerimizden yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 3 taksit fırsatı!

İlgili dönem içerisinde tüm tek çekim ödemeler 3 taksite bölünecek olup, tek çekim ödeme opsiyonu bulunmayacaktır.
Ticari kredi kartı sahipleri taksit kampanyasından kart bazında, bireysel kredi kartı sahipleri ise müşteri bazında faydalanır.
İnternet/Cep Şubemiz ve tüm QNB Finansbank Şubeleri üzerinden hesaptan da ödeme yapılabilir. Ancak bu ödemelerde taksit uygulaması geçerli olmayacaktır.

Bireysel ve ticari banka kartları, sanal kartlar ve ParaPuan kullanılarak yapılacak ödemeler taksit kampanyalarına dahil değildir.
Bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme; bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Halkbank Paraf Paraf’la MTV’de 3-5 taksit fırsatı

Motorlu Taşıtlar Vergisi’ ni Paraf ile 3 veya 5 taksitte ödeyin, lastik.com’ da “4 Lastik Al-3 Öde” fırsatını yakalayın!

1 Temmuz-11 Ağustos 2017 tarihleri arasında Halkbank İnternet Şubesi’nden, 0850 222 0 400 / 444 0 400 Halkbank Dialog’dan ya da gib.gov.tr’ den yapılacak MTV ödemeleri 500 TL’ye kadar 3 taksit, 500 TL ve üzeri 5 taksit olarak gerçekleşecektir.
Kampanya döneminde peşin ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır.

MTV ödemesini Paraf müşterilerimiz, www.lastik.com adresinden yapacakları alışverişlerde “ 4 lastik al, 3 öde” fırsatından yararlanma hakkı kazanacaktır.

MTV ödemesi sonrası hak kazanan müşterilere SMS olarak kampanya kodu iletilecek ve www.lastik.com adresinden Paraf’a özel sunulan “ 4 lastik al, 3 öde” fırsatından yararlanmak için kullanılabilecektir.

“ 4 lastik al, 3 öde” fırsatı 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olacak ve başka kampanyalar ile birleştirilemeyecektir.
www.lastik.com siparişleri kargo seçeneği ile istenilen adrese gönderecektir.

Parafly ve Bussines kartlar kampanyaya dahil olup, iptal/iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.
Geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
www.lastik.com çağrı merkezi: 444 99 68

DenizBank kredi kartları ile MTV ödemeleri 3 taksit!

Motorlu Taşıt Vergisi resmi son ödeme tarihi 31 Temmuz 2017 olup, DenizBank 3 taksit kampanyasının geçerli olduğu son tarih 05 Ağustos 2017’dir. 31 Temmuz’tan sonra ödeme yapan müşterilerimiz gecikme zammından etkilenecek ancak DenizBank 3 taksit kampanyasından faydalanabilecektir.

05 Temmuz – 05 Ağustos 2017 tarihleri arasında Tüm Denizbank Bireysel kredi kartları ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr’ den, 4440800, DenizBank internet şubesi, mobil bankacılık,ATM ve DenizBank şubelerinden yapılan Motorlu Taşıtlar ödemelerine 3 taksit fırsatı sunulacaktır.

Kampanyaya sanal Bonus Card’lar da dahildir.

DenizBank bireysel kredi kartınız üzerinden motorlu taşıtlar vergi ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatınızı şubelerimizden , İnternet Bankacılığı ve 444 0 800 İletişim Merkezi üzerinden verebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı kaydınız olmasa bile www.denizbank.com/acikdeniz ‘den “Kartlı Giriş” butonuna tıkladıktan sonra, kart bilgileriniz ile İnternet Bankacılığı’na giriş yaparak Motorlu Taşıtlar Vergisi ve Trafik Para Cezası ödemelerinizi yapabilirsiniz.

TEB Bonus ve TEB Worldcard’a MTV 6 taksit

2 Ağustos’a kadar TEB Bonus Card’ınız, TEB Worldcard’ınız ile CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması veya gib.gov.tr’den yapacağınız MTV ödemelerinize 6 taksit fırsatı!

Kampanya 01.07.2017 – 02.08.2017 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya kapsamında 6 taksit yapılacaktır.
Kampanya dahilinde taksitlendirilecek MTV ödemesi, asıl kart müşterisi başına en fazla 100.000 ₺’ dır. 100.000₺ üzerindeki tutarlar taksitlendirilmeyecektir.

Taksit yapılabilmesi için bireysel müşteriler, ödeme yapmadan önce CEPTETEB Mobil Uygulaması MTV kampanya sayfasından katılım başvurusunu iletmeli ya da bankada kayıtlı cep telefonundan MTV yazıp 4616’ya SMS göndermelidir.
Katılım talebi iletildikten veya SMS gönderildikten sonra yapılan işlemlere taksit uygulanacaktır.

Gönderilen SMSler KDV ve ÖTV dahil tüm operatörler için 0,65 TL’dir. Operatörler ücretlendirmede değişiklik yapabilir.
Banka kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Sade kartlar kampanya kapsamında değildir.

Ticari kart sahiplerinin VERGI yazıp 4616’ya SMS göndermeleri gerekmektedir.

teb mtv 2017 temmuz kredi karti kampanya taksit

Ziraat Maximum Kart’a MTV 3

MTV’yi 3 taksitte ödeyin yola Ziraat Maximum ile devam edin!

01 -31 Temmuz 2017 tarihleri arasında Ziraat Maximum kartlarla ATM, GİB, internet şube ve mobil bankacılıktan yapılacak 75 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 3 taksit sizi bekliyor.