web statistics

Halkbank’tan 78. yıla Halk Günü İhtiyaç Kredisi


Halkbank 78. kuruluş yıl dönümünü, bu döneme özel tüketicilerin nakit ihtiyaçlarına yanıt verecek bir kampanya ile karşılıyor.
Halk Günü İhtiyaç Kredisi kAmpanyası 1,25’den başlayan faiz oranları ile çeşitli alternatifler sunuyor.

Halk Günü ihtiyaç kredisi başvuru kanalları ise şöyle:

– SMS ile; aralarında boşluk bırakıp “HALKGUNU, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS gönderilerek. Örnek SMS Metni: HALKGUNU 12345678910 3000 15000
– Halkbank.com.tr, Halkbank İnternet Şubesi’den
– Halkbank Dialog’Dan 0850 222 0 400 numaralı telefondan.

Kampanya’ya ait yıllık maliyet oranları aşağıdaki gibidir:

halk gunu ihtiyac kredisi kampanyasi

Kampanya kapsamında paylaşılan aylık ve yıllık toplam maliyet oranları faiz, tahsis ücreti ve vergilerini kapsıyor. Toplam maliyet oranları örnek vade ve tutar üzerinden hesaplandığı için tercihiniz ve ihtiyaçlarınızda farklılık olması durumunda değişiklik olabilir. Kredi tahsis ücretine %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil. Kampanya faiz oranlarından faydalanmak için Halkbank’dan Kredili Mevduat Hesabı ve Sigorta talep eden müşteriler için geçerli olup bu ürünleri kullanmak istemezseniz oranlar değişebilir. Her zaman olduğu gibi; Halkbank gerektiğinde kampanya şartlarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutuyor.

Reklamlarda duyduğunuz aylık 78 TL taksit tutarı sadece 5.000 TL 36 ay vadeli kredi için ilk 12 ay taksit ödemeleri içindir, sonraki aylarda taksit tutarı 247,66 TL oluyor.

Hayat sigortası bedeli bir yıllık ve 35 yaş erkek müşteri üzerinden hesaplanmış olup müşterinin yaşı, cinsiyeti ve kredi tutarına bağlı olarak değişiyor.

Aylık ve Yıllık Maliyet Oranı hesaplamalarına sigorta ücreti dahil değil.