Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Tuketicifinansman.net | 27 Kasım 2020

Scroll to top

Top

DD Mortgage etiketindeki yazılar

DD Mortgage’tan Yapı Kredi’ye 36 Milyon TL Tutarında Portföy Devri

9 Şubat 2010 |

2010 beklentileriyle ilgili yazımızda mortgage kredileri ile ilgili yorumlarımızı paylaşmamıştık. Bunun nedeni bu tip kredilere olan talebi etkileyen çok fazla sektör ve ekonomik gösterge olması. Konuyla ilgili detaylı çalışmalarımız devam ederken, iki adet mortgage kredisi veren kurumu ilgilendirdiğinden bugün iletilen … Read More

Garanti Mortgage, İşte Evim, Büyük Kırmızı Ev, Yapı Kredi Mortgage, DD Mortgage, Koçfinans Mortgage

25 Şubat 2009 |

Sizlerle daha önce bankaların mortgage başvurusu yapabileceğiniz formlarının bulunduğu sayfaları paylaşmıştık. Bankaların ve tüketici finansmanı şirketlerinin birçoğu, mortgage ürünleri ve kampanyalarını kendi internet siteleri üzerinden duyurmayı tercih ediyorlar. Ancak bazı kurumlar, sadece mortgage’a özel web siteleri hazırlayarak müşterilerine daha zengin … Read More

Krizle Birlikte Gayrimenkul Fiyatlarında Bir Miktar Gerileme Olabilir

12 Kasım 2008 |

Daha önceki yazılarımızda mortgage’ın bir başka bahara kaldığından kısaca bahsetmiştik. Garanti Mortgage ve DD Mortgage gibi sadece mortgage kredileri üzerine branşlaşmayı seçen firmaların, geçtiğimiz birkaç ay boyunca azalan talepler nedeniyle keyifsiz günler geçirdiklerini düşünmek yanlış olmayacaktır.

Finans piyasalarında erken kalkan … Read More

DD Mortgage Türkiye Pazarlama Stratejisi

3 Temmuz 2008 |

Geçtiğimiz günlerde DD Mortgage’ın BDDK’dan faaliyet iznini almasıyla ilgili yazımızı yazdıktan sonra DD Mortgage ile iletişime geçip biraz daha detaylı bilgi istedik. Henüz basın lansmanını gerçekleştirmemiş olduklarından sorularımıza basın lansmanını takip eden haftadan sonra cevap verme imkanı buldular.

DD Mortgage … Read More

DD Mortgage BDDK’dan Faaliyet İznini Aldı

3 Haziran 2008 |

Mortgage piyasasını takip edenler bilebilir. Doğan Yayın Holding ve Deutsche Bank bir süre önce mortgage (ipoteğe dayalı konut finansmanı) alanında faaliyette bulunmak amacıyla bir şirket kurmuşlardı.

Yakın zamana kadar faaliyet iznini almak için bekleyen DD Mortgage adlı ipoteğe dayalı konut … Read More