Bankacılık ve yatırım ürünleriyle ilgili sorularınızı yöneltmek için önce KAYIT OLUN

Kategoriler

0 oy
türkiye'deki tüm bankaların internet adreslerini bulabileceğim bir yer var mı ?
Bankalar kategorisinde (180 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
  

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 oy

Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların internet adreslerini aşağıda bulabilirsiniz : 

 

 

Banka Adı İnternet Adresi
Adabank A.Ş. http://www.adabank.com.tr
Akbank T.A.Ş. http://www.akbank.com
Aktif Yatırım Bankası A.Ş. http://www.aktifbank.com.tr
Alternatif Bank A.Ş. http://www.abank.com.tr
Anadolubank A.Ş. http://www.anadolubank.com.tr
Arap Türk Bankası A.Ş. http://www.atbank.com.tr
Bank Mellat http://www.mellatbank.com
BankPozitif Kredi ve Kalkınma Bankası A.Ş. http://www.bankpozitif.com.tr
Birleşik Fon Bankası A.Ş. http://www.fonbank.com.tr
Citibank A.Ş. http://www.citibank.com.tr
Credit Agricole Yatırım Bankası Türk A.Ş. http://www.ca-cib.com.tr
Denizbank A.Ş. http://www.denizbank.com
Deutsche Bank A.Ş. http://www.deutschebank.com.tr
Diler Yatırım Bankası A.Ş. http://www.dilerbank.com.tr
Eurobank Tekfen A.Ş. http://www.eurobanktekfen.com
Fibabanka A.Ş. http://www.fibabanka.com.tr
Finans Bank A.Ş. http://www.finansbank.com.tr
GSD Yatırım Bankası A.Ş. http://www.gsdbank.com.tr
Habib Bank Limited http://www.habibbank.com.tr
HSBC Bank A.Ş. http://www.hsbc.com.tr
ING Bank A.Ş. http://www.ingbank.com.tr
İller Bankası A.Ş. http://www.ilbank.gov.tr
İMKB Takas ve Saklama Bankası A.Ş. http://www.takasbank.com.tr
JPMorgan Chase Bank N.A. http://www.jpmorgan.com/pages/international/turkey
Merrill Lynch Yatırım Bank A.Ş. http://www.ml.com.tr
Nurol Yatırım Bankası A.Ş. http://www.nurolbank.com.tr
Odea Bank A.Ş. http://www.odeabank.com.tr
Portigon AG http://www.westlb.com.tr
Société Générale (SA) http://www.sgcib.com.tr
Şekerbank T.A.Ş. http://www.sekerbank.com.tr
Taib Yatırım Bank A.Ş. http://www.yatirimbank.com.tr
Tekstil Bankası A.Ş. http://www.tekstilbank.com.tr
The Royal Bank of Scotland N.V. http://www.rbsbank.com.tr
Turkish Bank A.Ş. http://www.turkishbank.com.
Turkland Bank A.Ş. http://www.tbank.com.tr
Türk Ekonomi Bankası A.Ş. http://www.teb.com.tr
Türk Eximbank http://www.eximbank.gov.tr
Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş. http://www.ziraatbank.com.tr
Türkiye Garanti Bankası A.Ş. http://www.garanti.com.tr
Türkiye Halk Bankası A.Ş. http://www.halkbank.com.tr
Türkiye İş Bankası A.Ş. http://www.isbank.com.tr
Türkiye Kalkınma Bankası A.Ş. http://www.kalkinma.com.tr
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. http://www.tskb.com.tr
Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. http://www.vakifbank.com.tr
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. http://www.yapikredi.com.tr

 

(30.6k puan) tarafından

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
1.6k kez görüntülendi 29, Ekim, 2012 Bankalar kategorisinde protesto (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
955 kez görüntülendi 29, Ekim, 2012 Bankalar kategorisinde protesto (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
139 kez görüntülendi 23, Ağustos, 2012 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
431 kez görüntülendi 16, Ağustos, 2012 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
...