Bankacılık ve yatırım ürünleriyle ilgili sorularınızı yöneltmek için önce KAYIT OLUN

Kategoriler

0 oy

Finansbank Cardfinans GO kart sahiplerine ek kart oluşturmaya izin vermiyor, fakat "Asıl" olarak sanal kart oluşturtuyor.Buna rağmen iki kartın da limitleri ortak.

Öncelikle bu doğru mudur?

Zira bu durumda iki ayrı ekstre ve her defasına kart borcu ödemesi ekranında sanal kartın kart numarasının ayrıca girilmesi demek.

Eğer ki müşteri, tüm diğer bankalarındaki gibi bir uygulama olduğunu zanneder ve fiziksel yani esas kartına borç ödeme yaparken sanal kartıyla yaptığı harcama tutarı kadar fazla ödeme yapsa da, ilgili tutar sanal karta yatırılmamış gibi gözüktüğü için ayrıca faiz ödeme tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor.

Durumu açıklığa kavuşturmanız ve banka müşterileri için uyarıda bulunmanız ve bana da yol göstermenizi dilerim.

Diğer kategorisinde tarafından
  

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 oy
Go Kart üniversite öğrencileri için geliştirilmiş limiti çok yüksek olmayan bir kredi kartıdır, bu nedenle aynı limitle bir ek kart verilmesi gibi bir uygulaması bulunmuyor.

Sanal kart da müşteri mevcut kredi kartının limitini paylaşan, ancak bu limit müşteri tarafından değiştirilebilen fiziksel olarak varolmayan bir kredi kartıdır. Ayrı bir kredi kartıdır ancak birçok bankada olduğu gibi Finansban'ta da sanal kart sahibi olmak için bir fiziksel kredi kartı sahibi olmak gerekir.

Sizin durumunuz ise hem zor hem basit. Önce zor kısmı, 4440900’ü arayarak bir müşteri temsilcisine ulaşmanız gerekiyor. Bu işin zor kısmı, müşteri temsilcisine ulaştıktan sonra sözlü veya yazılı olarak durumu izah etmeniz gerekiyor. Ödemenin yanlış karta yapılmasından dolayı hatalı faiz işletildiğini, haksız işletilen faizin iade edilerek sanal kart borcunun eksi bakiyeli kredi kartından transfer edilmesini talep etmelisiniz.
(30.6k puan) tarafından

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
2.3k kez görüntülendi 3, Ağustos, 2012 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
510 kez görüntülendi 12, Ağustos, 2012 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
269 kez görüntülendi 22, Temmuz, 2012 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
363 kez görüntülendi 26, Temmuz, 2012 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
...